میز کارمندی مناسب

بدون تردید یکی از مهم ترین بخش های مبلمان اداری در هر شرکت و یا سازمان میز کارمندی می باشد که باید در تهیه آن نهایت دقت صورت بپذیرد.
آرامش کارکنان در هر سازمانی میتواند بر راندمان کاری انان تاثیر بسیار داشته باشد،که خود این قضیه میتواند تضمین موفقیت سازمان مربوطه باشد.میز کارمندی باید اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد.

به چه نکاتی در میز کارمندی باید توجه کرد

نیروی کار هر سازمان را میتوان بزرگترین سرمایه آن سازمان دانست و مسلما برای آرامش این سرمایه مهم باید تدابیری اند یشید و نهایت دقت را به کار گرفت.میزکارمندی mdf متداول ترین و رایج ترین نوع میز کارمندی می باشد. هر چقدر در خرید میز کارمندی دقت شود بهتر است زیرا میز مناسب میتواند سطح شرکت شما را به نمایش بگذارد و همچنین بر روی کار کارمندان تاثیر مستقیم بگذارد.مورادی که باید در زمان تهیه و خرید میز کارمندی توجه کرد رنگ میز،ابعاد و اندازه میز،قیمت میز،مدل میز و کیفیت و متریال استفاده شده برای میز می باشد
میز کارمندی باید به صورتی قرار بگیرد که فرد مافوق امکان کنترل کردن کارمند را داشته باشد.به همین منظور باید میزهای کارمندی به صورتی چینش شوند که این امر میسر باشد.
میز کارمندی را باید متناسب با وظایف و کارهای محوله به کارمند باشد،و اگر با توجه به نوع کار کارمند نیاز به فضای بیشتری دارد باید این امکان را فراهم کرد و میز کارمندی با ابعاد بزرگ تری را در اختیار قرار داد.همچنین برای نظم و ترتیب بیشتر میتوان کشو ها و فایل هایی را به میز کارمندی اضافه کرد.
کیفیت میز بسیار مهم می باشد زیرا انتخاب یک میز با کیفیت بالا میتواند سازمان را تا سالها از دغدغه فکری خرید مجدد میز بی نیاز کند،زیرا اگر میزاداری با کیفیت مناسب نباشد ظاهر میز و کارایی میز زیر سوال می رود و باید در فکر خرید مجدد بود.

ابعاد و اندازه میز کارمندی

ابعاد و اندازه میز کارمند از مواردی است که در زمان خرید باید به آن توجه گردد،مثلا اگر اتاق کوچک است باید متناسب با آن یک میز با ابعاد کوچک تر تهیه شود و بهتر است میز همراه با کشو باشد تا از به هم ریختگی جلوگیری شود.با توجه به آنکه امروزه در همه مشاغل استفاده از کامپیوتر نیاز است بهتر است میز مناسب تولید شود و برای حرکت موس بر روی میز و فضای مناسب به آن دقت شود.به دلیل اینکه کارمند حداقل ۸ ساعت کار را در پیش دارد و یک سری لوازم شخصی همراه خود دارد بهتر است برای این مسله فایل یا کشو مناسبی برای لوازم شخصی کارمندان در نظر گرفت.و همچنین برای جلوگیری از کمردرد به دلیل استفاه مستمدر از میز و صندلی بهتر است ابعاد میز مناسب باشد که استانداردهایی برای این امر تعریف شده که طول میز حداقل ۱۲۰cm و عرض آن حداقل ۸۰cm باشد.که مناسب ترین ابعاد ۱۶۰cm*80cm می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *