با ما در تماس باشید

09123682295 - 02632513346

پست الکترونیکی

niknegaran1997@gmail.com

تایل

سقف های کاذب و آکوستیک تایل  (TILE) که پایین تر از سقف اصلی قرار گرفته و باعث ایجاد فضای ثانویه می شوند ، در صورتی که سقف اصلی آسیب دیده باشد از سقف کاذب استفاده شود که تایل در رده ی سقف های متحرک ، بسته و دکوراتیو میباشد. نمای قالب و قابل رؤیت سقف کاذب تایل عبارت است از سطوح با شیار و خطوط متقاطع مربع و مستطیل شکل  30 سانتی متر و 60 سانتی متر … که از پانل های آلومینیومی ، مینرال ( الیاف معدنی ) ، گچی ، … پر گردیده است. پانل ها با نیروی عمود بر سطح جا خورده و یا از جا خارج میشوند. قابلیت جذب صوت و کاهش حجم و القای مختصات دو بعدی ، … از دیگر ویژگی های این گروه میباشد.
انطباق پذیری با هرگونه دیوار چینی ساختمان در سقف کاذب تایل بگونه ای است که ضرورتی به استفاده از مصالح جانبی و مکمل یا ایجاد باکس که ضریبی از ابعاد تایل باشد ، وجود ندارد.
دلیل استفاده از تایل سقفی دکوراتیو برای پنهان نمودن تاسیساتی مانند لوله کشی ، سیم کشی ، کانال های تحویه به کار رفته و برای عایق کاری صوتی و حرارتی مکان کاربرد داشته و از نوع فلزی ، گچی ، پی وی سی ، و چوبی ساخته و اجرا میشود تایل سقفی دکوراتیو به راحتی در ساختمان های بتنی ، آهنی و چوبی قابل اجرا می باشد و همچنین با عایق کاری صوتی و حرارتی سقف زیبایی و متنوع بودن خاصی را به سقف مکان میدهد. تایل سقفی دکوراتیو یک سیستم انعطاف پذیر هست که به راحتی به انقباض و حرکت انبساط ساختمان سازگار هست.
این نوع سقف به دلیل انعطاف بودن ان در اجرای انواع دکور روی سقف انواع نور مخفی ، دور لوستری و اشکال دیگر را ایجاد می نماید. قابلیت رنگ پذیری این سیستم نیز سازگاری با هر سلیقه را ممکن می کند.
سقف های کاذب به دو دسته تقسیم میشوند :
سقف هایی قابلیت دسترسی به راحتی به  فضای میان سقف اصلی و سقف کاذب است مانند سقف های کلیک، سقف کاذب آی گلس ، سقف دامپا وسقف گریلیوم
سقف هایی که دائمی  و برای دسترسی به پشت آنها میبایست تخریب شوند مانند رابیتس و گچ و کناف
 از مزایای سقف کاذب این است که می توان در آن هالوژن لامپ و سیم برق قرار داد. در سقف کاذب می توان انواع طرح های مختلف را نیز به کار برد. انواع سقف کاذب عبارتند از : سقف کاذب پی وی سی – سقف کاذب کناف – سقف کاذب آی گلس یا پلکسی گلاس و …

 

تماس با کارشناسان جهت مشاوره و راهنمایی :

026-32513346 | 0912-3682295

 

تایل

تایل

تایل

تایل

EnglishIran