هدف از چیدمان مبلمان اداری چیست ؟

هدف از چیدمان مبلمان اداری چیست ؟

هدف از چیدمان مبلمان اداری چیست ؟

  1. زیبایی و بهرمندی از فضای کار
  2. جلب نظر مشتریان

زمانی که ما متراژ فضای مورد نظر برای چیدمان مبلمان و ابعاد و اندازه مبلمان اداری را بدانیم به راحتی می توانیم چندین طرح برای چیدمان داشته باشیم بدون اینکه خود مبلمان را انتقال دهیم .

 

هدف از چیدمان مبلمان اداری چیست ؟
هدف از چیدمان مبلمان اداری چیست ؟

 

مهم ترین چیز در مبلمان اداری محل قرار گرفتن میز اداری میباشد حال چه میز مدیریت ، کارمندی ، منشی و … به دلیل اینکه تمام فعالیت های روزانه در آنجا صورت میگیرد.

بهترین محل قرارگیری میزها نزدیک بودن آنها به پریز های برق است و یا نزدیکی میزها به پنجره که از نور بیرون استفاده شود که حداکثر بهره وری را دارد

قرار دادن دستگاهای پر استفاده مانند پرینتر، اسکنر و …  را در جای مناسب و نزدیک به میز باید باشد تا نیاز کمتری به بلند شدن از صندلی باشد. برای اینکه کابل های کامپیوتر ,موبایل, پرینتر و…. خود از زیبایی محل کار شما کاسته نشود از نگهدارنده کابل استفاده کنید.

تهیه چند صندلی اداری برای جلسات و گفتمان های روزانه با مهمانان و در صورت داشتن اتاق کنفرانس باید چیدمان مخصوص به آن انجام شود

و همچنین نصب تابلو های مناسب ، قرار دادن ساعتهای دیواری یا رومیزی ، ست اداری و یا چراغ بروی میزها استفاده از گلدان ها هم برای زیبایی محیط هم تهویه هوا و دستگاه های مخصوص تهویه میتوان استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *