• 0
  • سبد خرید شما خالی است.

ویژگی میز اتاق مدیریت

صفحه اصلی » وبلاگ » ویژگی میز اتاق مدیریت

دیدگاه ها

  میز مدیریتی ۲۰ آذر

  ویژگی میز اتاق مدیریت

  اتاق مدیریت- میز مدیریت

  میز مدیریتی

  اتاق مدیریت اولین و مهم ترین قسمت از شرکت و یا سازمان می باشد،لذا برای اتاق مدیریت نیاز به آن است که تجهیزات و لوازم مناسبی همچون میز مدیریت،صندلی مدیریت،کتابخانه،نیم ست اداری و …. همچنین اگر اتاق مدیریت دارای فضای بزرگی باشد میز کنفرانس در آن قرار بگیرد.جهت مواردی که به آن اشاره شد بهتر است به طرح،رنگ و ابعاد آنها نهایت دقت صورت بگیرد و بالاترین استانداردها درباره آنها رعایت شود و دارای ویژگیهای متفاوت تری باشد و از راحتی مناسبی برخوردار باشد، در این رابطه باید دقت گردد که مبلمان اداری که برای اتاق مدیریت استفاده میشود با رعایت اصول ارگونومی باشد،هنگام خرید میز مدیریت ،کتابخانه و میز کنفرانس باید توجه شود که از یراق الات مناسب و درجه یک استفاده شده باشد.

  ابعاد میز مدیریت:

  با توجه به سبک استفاده نیاز است که میز مدیریت از ابعاد بزرگتری نسبت به میز کارمندی و میز کارشناسی برخوردار باشد زیرا علاوه بر قرار دادن لب تاپ معمولا روی میز مدیریت ست های اداری(تقویم،دفتر اندیکاتور،ساعت و …) قرار میگیرد و به همین دلیل نیازمند فضای بیشتر یاست.

  طرح میز مدیریت و ارتفاع آن:

  معمولا طرح میز مدیریت متفاوت تر از میز کارمندی و سایر قسمتهای دیگر باشد.میز مدیریت نباید خیلی ساده باشد و بهتر است روی طراحی آن دقت زیادی صورت بگیرد و با کتابخانه و میز کنفرانس هارمونی داشته باشد.پر میز مدیریت نیازمند یک صندلی مدیریت می باشد و به همین خاطر علاوه بر میز مدیریتی باید صندلی مدیریتی مناسب پشت آن قرار بگیرد.با توجه به مدلهای متفاوت میز مدیریتی باید دقت شود که ارتفاع میز مناسب بوده و خیلی بلند و کوتاه  نباشد.میز مدیریت معمولا دارای ال میباشد ،اما میز مدیریت میتواند بدون ال باشد.

  رنگ میز مدیریتی:

  برای این قضیه بهتر است از رنگهای تیره تر استفاده گردد زیرا رنگهای تیره دارای جذابیت بیشتری نسبت به رنگهای روشن دارد و توجه دیگران را به خود جلب میکند.همچنین رنگ میز قاعدتا با دکوراسیون داخلی اتاق هماهنگی و همخوانی داشته باشد.

  انواع ميزهاي مديريتي:

  انواع ميزمديريت با طرح، جنس و رنگ هاي مختلفي مانند، ميز مديريت ام دي اف، ميز مديريت سلطنتي، ميز مديريت چوبي  و… توليد و ساخته مي شود که شما باتوجه به نوع دکوراسيون مي توانيد ميز مديريت مدرن يا ميز مديريت کلاسيک را انتخاب نماييد.

  شرکت نیک نگاران با تجربه بیش از دو دهه در زمینه مبلمان اداری،صندلی انتظار،صندلی اداری،صندلی همایش،صندلی آمفی تئاتر،مبلمان سینمایی،میز اداری و پارتیشن و با اجرای پروژه های متعدد و با بکارگیری پرسنل مجرب و متعهد اعلام آمادگی خود را جهت همکاری  با ارگانها،سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی و همچنین اعطای نمایندگی به شهرستانها ابلاغ مینماید.

  جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۶۳۲۵۱۳۳۴۶ تماس حاصل فرمایید..

   

   

  ز


  مطالب مرتبط