پارتیشن ام دی اف (MDF)

پارتیشن ام دی اف (MDF)

در اصلاح عامیانه به پارتیشنی ام دی اف اطلاق می شود که هم دیواره پرکننده و هم فریم یا سازه دور پارتیشن از جنس ام دی اف تولید شده باشد. که این نوع از پارتیشن برحسب نحوه مونتاژ به گروه پارتیشن های ام دی اف بد مونتاژ و پارتیشن های ام دی اف خوش مونتاژ طیقه بندی می شود . مونتاژ و دمونتاژ راحت پارتیشن اداری بسیار مهم میباشد به هم این دلیل باید در انتخاب پارتیشن ام دی اف بسیار دقت نمود. بسیاری از خریداران نمیتوانند براحتی تشخیص دهند که آیا پارتیشن ام دی اف آنها قابلیت دمونتاژ راحت و نصب مجدد را بدون آسیب دیدن دارد یا نه.

پارتیشن های ام دی اف از چه چوب هایی ساخته میشوند؟

ممکن است این سوال برای خیلی از مشتریان پیش بیاید که چوب مورد استفاده در پارتیشن ام دی اف از چه جنسی میباشد. ما به چند مورد اشاره میکنیم :

  • توسکا دوام ان خوب است اما در اب ظرفیت قابل توجهی دارد و ایرانی است و بیشتر در جنگل هایه شمال یافت میشود.
  • راش چوبی تقریبا نیمه سنگین که در برابر حشرات و آفت مقاوم است (مخصوص مشتریان شمال کشور).
  • افرا، این چوب مقاومت و ظاهرخوبی دارد.
  • چوب روسی و ماهگونی هم جزء چوب های ام دی اف است.

 

 

پارتیشن
پارتیشن

آیا تاکنون به این فکر بوده‌اید که طراحی پارتیشن اداری شما می‌تواند بگونه‌ای باشد که مخاطب شما را به مشتری تبدیل کند؟! ساختمان‌های اداری می‌توانند بهترین مکان برای کارمندان‌ خود باشند. شاید جابجایی چند پارتیشن اداری و دیوار به یک‌باره محیط کاری را تغییر دهد. با طراگاه همراه باشید تا تغییرات ساده در فضای اداری، اما کارا و مفید را طراحی داخلی آژانس تبلیغاتی در هندوستان ببینید.

دفاتر جدید آژانس تبلیغاتی جهانی یک شرکت ژاپنی به متراژ حدود۱۰۰۰ متر‌مربع در سال ۲۰۱۵ در هندوستان توسط شرکت معماری خلاق و هنرمند طراحی شده است. این پروژه‌ی طراحی پارتیشن اداری برای این آژانس تبلیغاتی که مقر آن در توکیو است، انجام شده است. در این دفتر اداری با تمام محدودیت‌های فضایی باید بیش از ۱۲۰ کارمند در بخش‌های مختلف جای بگیرند. طراحی پارتیشن اداری به‌گونه‌ای است که یک فضای شاد و پر‌انرژی و مشوق همکاری ایجاد کرده است. فضای پارتیشن اداری متناسب با نیازهای تمام کارمندان طراحی شده است.

نتیجه‌ی نهایی، فضایی جوان، پرنور و الهام‌بخش است و محیط مشترکی را پرورش می‌دهد که مشوق ابراز نظرات فردی است و پارتیشن اداری به‌وجود آورده است که مشتریان بلافاصله آن‌را به‌عنوان ” یک منطقه‌ی خلاق” می‌شناسند. نتیجه‌ی طراحی پارتیشن اداری ارزش‌های برند را آشکار می‌سازد و فضای کاری شرکت را تعریف می‌کند.

با تغییر ادراک فضایی توسط طراحان پارتیشن اداری ممکن است رفتارها و رویکردهای مختلفی در کاربران دیده شود. مثلا تلاش برای تغییر نحوه‌ی برقراری جلسات عادی منجر به جلساتی شده است که تنها دور یک میز کنفرانس برگزار نمی‌شوند. جداسازی فضاهای داخلی فقط با قاب‌بندی فلزی ساده اتفاق افتاده و در بعضی اتاق‌های کاری از شیشه یا دیوار استفاده نشده است.هم تیم طراح و هم مدیران شرکت محدودیت‌ها را درک کرده‌اند و در نتیجه نگرانی‌های مشابه دارند. در نتیجه فضایی حاصل شده است که شما را به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و خلق محصولات و راه‌حل‌های خلاقانه دعوت می‌نماید

شرکت نیک نگاران البرز آماده هرگونه خدمات در زمینه نصب و اجرای پارتیشن های اداری (دو جداره ، تک جداره ، شیشه ای ، تمام ام دی اف )،به مشتریان عزیز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *