نیک نگاران

درباره ما

 

درباره ما -مبلمان اداری نیک نگاران

شرکت نیک نگاران البرز تولید کننده انواع مبلمان اداری و مبلمان سینمایی با کیفیت بالا  در کنار قیمت مناسب سالهاست که با تلاش فراوان، سعی در رضایت مندی و جلب رضایت شما دارد.

مبلمان اداری جز لاینفک هر محیط کاری می باشد که باید در انتخاب و خرید آن نهایت دقت را داشته باشیم.مبلمان اداری مهم ترین بخش هر شرکت،ارگان دولتی و … می باشد.در مبلمان اداری نیک نگاران محصولات متنوعی طراحی و تولید میگردد،که کاملا به نیاز و خواسته خریدار توجه شده است این خواسته هم مدلهای متنوع،کیفیت بالا و قیمت مناسب را در بر میگیرد.کلمه مبلمان اداری یک کلمه کلی است که میتواند شاخه هایی متفاوتی را در خود جای دهد،که میتوان به میز اداری،صندلی اداری،میز کنفرانس،نیم ست اداری،میز کارشناسی،میز مدیریت،صندلی مدیریت و … اشاره کرد که سعی میکنیم به هر کدام از این موارد را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

انواع مبلمان اداری:

مبلمان اداری نیک نگاران

 

میز اداری:

میز اداری یکی از پر استفاده ترین و مهم ترین قسمت از مبلمان اداری است . که به تناسب موقعیت شغلی مدل های مختلفی در نظر گرفته میشود ، مانند میز مدیریت ، میز کارشناسی ، میز کارمندی ،کانتر منشی ، میز کنفرانس ، کانتر ، کتابخانه ، فایلینگ.

 

ویژگی میز اداری

صندلی اداری:

معمولا برای هر میز یک صندلی اداری در نظر گرفته میشود . قاعدتا برای نسشتن کارکنان به صندلی اداری نیاز است،صندلی های اداری خود زیر مجموعه های دارد از قبیل صندلی مدیریت،صندلی کارمندی ، صندلی کارشناسی ، صندلی کنفرانس، صندلی انتظار .

 

قیمت صندلی کارشناسی

پارتیشن اداری:

امروزه دکوراسیون محیط های اداری کاملا متحول شده و پارتیشن اداری نیز جز لاینفک محیط های اداری قرار گرفته که جهت جداسازی فضاهای اداری مورد استفاده قرار میگیرد.پارتیشن اداری خود مدل های مختلفی دارد از جمله پارتیشن دو جداره ، پارتیشن تک جداره ، پارتیشن اداری بلند و پارتیشن اداری کوتاه .

 

پارتیشن اداری مناسب

 

دکوراسیون اداری:

در محیط های اداری نقش دکوراسیون اداری و زیبایی فضاهای اداری بسیار حائز اهمیت است دکوراسیون اداری یک کلیت است و خود دارای اجزای جزیی تری است دکوراسیون اداری در برگیرنده، دیواره ها ،کف ، سقف ، نورپردازی ، مبلمان اداری و غیره می باشد.

طراحی دکوراسیون اداری

مبلمان سینمایی:

مبلمان سینمایی به صورت کلی در برگیرنده صندلی سینمایی ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر ، صندلی سمنار و صندلی اجتماعات است  و به صورت صندلی های با کفی تاشو و یا کفی ثابت است.که این صندلی ها هم میتواند به صورت نصب شده باشد و یا به صورت پرتابل.

صندلی همایش

صندلی همایش

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر  درباره ما لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره ۰۹۱۲۳۶۱۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.
تماس با ما
Call Now Button