صندلی سالن های همایش (مبلمان سالن همایش) ، صندلی سالن های آمفی تئاتر ، صندلی سالن های سینما و صندلی سالن های کنفرانس تاثیر بسازیی در رضایتمندی مدعوین و حتی نتایج جلسات خواهد داشت. صندلی باید با توجه به کاربرد و ماهیت سالنها انتخاب گردد. هدف آنکه ضمن همخوانی با دکوراسیون و کاربرد سالن، آسودگی را برای حضار در جلسات گوناگون و طولانی فراهم آورد.

صندلی اگر استاندارد نباشد باعث ناراحتی و رنجش مدعوین می شود. همچنین موجب می گردد مجریان و میزبانان نیز نتوانند آنطور که باید و شاید اجرا یا جلسه مناسبی داشته باشند. نکته مهم دیگر در انتخاب صندلی اماکن یاد شده کیفیت آنها می باشد. زیرا این اماکن خصوصا سالنهای همایش و سینما عمدتا میزبان ترافیک بالا استفاده هستند. یعنی ممکن است به صورت روزانه و در ساعتهای طولانی از آنها استفاده گردد. لذا مبلمان این سالن ها باید از حداکثر دوام و کیفیت برخوردار باشند.

ویژگیهای صندلی سالن های همایش ، آمفی تئاتر و سینما:

صندلی سالن های همایش، آمفی تئاتر و سینما که بعضا تحت عنوان مبلمان سالن همایش، آمفی تئاتر و سینما نیز شناخته می شوند معمولا دارای ویژگیهای مشترک یکسانی می باشند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مکانیزم کف تاشو فنری(بدون تولید صدای مزاحم هنگام باز و بسته شدن). با اتصال به پایه توسط سیستم متحرک فنر پیچشی و جک تاخیرانداز.
  • کلاف کفی از جنس ورق خمکاری شده به ضخامت حداقل ۱۵ میلیمتر.
  • رنگ آمیزی قطعات فلزی از نوع پودری الکترواستاتیک.
  • استفاده از فوم سرد حالت دار کف و پشت(فوم سرد باعث دوام و راحتی بیشتر صندلی می گردد).
  • روکش صندلیها از جنس پارچه یا چرم نسوز با کیفیت با مقاومت بالا در برابر نفوذ مایعات.

در این صفحه بر روی هر یک از محصولات کلیک نمایید مشخصات کامل محصول برای شما نمایش داده میشود .

100 درصد بدون واسطه خرید کنید !

فروشگاه صندلی همایش / آمفی تئاتر

صندلی همایش – صندلی آمفی تئاتر