اجرای دکوراسیون سالن همایش

دکوراسیون سالن همایش

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن همایش:

دکوراسیون اداری جز لاینفک محیط های اداری می باشد که بر اساس فضای و کاربری آن اجرا میشود.امروزه سالن های همایش جای خود را در بین محیط های اداری پیدا کرده اند به صورتی که در اکثر ارگانها و سازمانها ی دولتی بخشی را به عنوان سالن همایش و یا سالن آمفی تئاتر دارند.ظرفیت سالنها معمولا بر اساس میانگینی از تعداد کارکنان و یا همایش هایی که برگزار میشود طراحی میگردد.برای تجهیز سالن همایش یک سری تجهیزات و لوازم مورد نیاز است،از جمله صندلی سالن همایش، دکوراتیو دیوار و سقف سالن، کفپوش، سیستم صوت و تصویر، تریبون و …هر کدام از این تجهیزات در فرآیند تجهیز بسیار تاثیر گذار است و دقت در آن بسیار واجب میباشد.

تجهیز و دکوراسیون سالن همایش یک مبحث کاملا تخصصی میباشد که بایستی توسط تیم حرفه ای اجرا گردد.هر چقدر ظرفیت سالن همایش بزرگ تر باشد کار حرفه ای تر باید پیش برود.و سرعت بالا و هماهنگی برای اجرا بسیار حایز اهمیت میباشد.قبل از اجرای هرگونه دکوراسیونی بایستی توسط تیم طراحی مجرب طراحی شده و متناسب با طرح کار اجرایی گردد.

 

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان ادار،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا