راهنمای جامع خرید میز اداری

راهنمای جامع خرید میز اداری

راهنمای خرید میز اداری زمانی اهمیت پیدا میکند،که قصد خرید داشته باشید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که قصد داشته اید که مبلما ن اداری خرید کنید اما اطلاعات کافی در این زمینه نداشته اید و قبل از هر خرید اقدام به جمع آوری اطلاعات در این زمینه کرده اید.

برخوردار بودن از یک راهنمای جامع میتواند کمک شایانی برای انتخاب و خرید میز اداری باشد.

در زمان انتخاب و خرید میز اداری باید به این نکته توجه کرد که بدانیم که خواسته های ما چیست؟! و لازمه آن تهیه یک چک لیست است که نیاز ما چیست و انتظارمان از میز اداری چیست؟

میز اداری خود دارای زیر مجموعه های متعدد است که هر کدام از این میز های اداری مناسب یک فضا و برای پیش بردن کدام کارها است.

در اینجا ما قصد داریم اطلاعاتی را که میتوتند برای شما کارگشا باشد بررسی کنیم.قبل از هر چیز بهتر است با انواع میز های اداری اشنا شویم:

میز مدیریت

میز کنفرانس

میز کارشناسی

میز کارمندی

میز کار گروهی

 

میز مدیریت:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز مدیریتی مناسب

میز مدیریت را میتوان مهم ترین لوازم یک شرکت و یا سازمان باشد.همانگونه که از نام آن مشخص است اتاق مدیریت قلب سازمان و شرکتها است و معمولا اتاق مدیریت محل تردد اشخاص تصمیم گیر و مهم است.

همین مسئله خود باعث میشود در انتخاب تجهیزات اتاق مدیریت نهایت دقت به عمل آید.معمولا میز مدیریت از لحاظ ابعاد بزرگتر و از لحاظ رنگ و مدل متفاوت تر از میزهای دیگر در سازمانه و شرکتهاست، و بیشتر سعی میشود رنگ و لعاب بهتری داشته باشد.

علاوه بر ظاهر میز مدیریت یکی از مهم ترین مسایلی که باید مد نظر قرار بگیر بحث ارگونومی میز مدیریت است.به صورتی که باید به ابعاد و ارتفاع آن دقت شود که مناسب به سیستم بدنی شخص تعریف شود.

اندازه های میز مدیریت:
راهنمای جامع خرید میز اداری
ابعاد میز مدیریت نیک نگاران

میز اتاق مدیریت بایستی نسبت به میز های دیگر از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد.

معمولا بر روی میز مدیریتی یک سری لوازم بر روی آن قرار میگیرد که بزرک بودن میز مدیریت اهمیت پیدا میکند.این لوازم میتواند عبارت باشد از کامپیوتر یا لب تاب،پرچم شرکت یا سازمان،تقویم رو میزی،لوگو شرکت یا سازمان،بروشور،کارتابل،کاتالوگ و …

که علاوه بر این موارد باید فضای خالی مناسبی برای انجام کارها و یا حتی پذیرایی از مدیریت وجود داشته باشد.به اندازه بزرگی میز مدیریت راحت تر میتواند به کارهایی دفتری خود رسیدگی کند.

ارتفاع میز مدیریت:

ارتفاع میز مدیریت نه باید کوتاه باشد و نه بلند. و ارتفاع آن بایستی به صورتی باشد که تسلط مدیریت و راحتی ایشان در نظر گرفته شود.

ابعاد میز مدیریت:

طول میز مدیریت بایستی بین ۱۸۰ CM تا ۲۰۰ CM

عرض میز مدیریت بایستی بین ۸۰ CM تا ۱۲۰ CM

ارتفاع میز مدیریت بایستی بین  ۷۰ CM تا ۱۰۰CM

انواع میز مدیریت:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز مدیریتی زیبا نیک نگاران

برای ساخت میز مدیریت از جنس های مختلفی استفاده می شود،از جمله میز مدیریت MDF ،میز مدیریت چوبی،میز مدیریت ترکیب MDF با لمسه کوبی و میز مدیریت شیشه ای…

میزهای مدیریت دارای طرح های مختلفی است از جمله میز مدیریت کلاسیک،میز مدیریت مدرن و میز مدیریت سلطنتی که جنس و طرح میز ها متناسب با دکوراسیون اتاق مدیریت و همچنین بودجه ای که در نظر گرفته شده است مشخص میگردد.

در یک سازمان یا شرکت اتاق مدیریت هسته مرکزی همه ارتباط هایی است که درون سازمان صورت میگیرد.

قیمت میز مدیریت:

عوامل بسیار مهمی میتواند در در تعیین قیمت میز مدیریت تاثیر گذار باشد که میتوان به طرح میز،جنس میز،ابعاد میز، و یراق الات اشاره کرد.هرچه طرح ساده تر و ابعاد کوچک تر باشد قطعا قیمت میز مدیریتی کمتر خواهد شد.

تاثیر گذار ترین مورد جنس میز می باشد،میز مدیریت چوبی به نسبت دارای قیمت بالاتری میباشد. قیمت مناسب ترین متریال MDF می باشد.اما اگر به دنبال قیمت پایین تر هستید میتوانید میز مدیریت دست دوم انتخاب مناسب تری میتواند باشد.

رنگ میز مدیریت:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز مدیریت با تنوع رنگ نیک نگاران

رایج ترین متریالی که برای میز مدیریتی مورد استفاده قرار میگیرد از جنس MDF می باشد.MDF دارای تنوع رنگ بالایی است است.

معمولا میز های مدیریتی از بین رنگهای تیره انتخاب میشود.اما بهترین رنگی که میتوان برای میز مدیریتی انتخاب کرد، رنگی است که با رنگ دکوراسیون اتاق مدیریت و صندلی مدیریتی دارای هارمونی باشد.

اگر به دنبال خرید میز مدیریت هستید بایستی خواسته های خود از میز مدیتی از جمله جنس میز،ابعاد،رنگ و همچنین بودجه ای که در نظر گرفته اید را مشخص کنید،تا در زمان خرید دچار سردر گمی نشوید.در ضمن شما میتوانید از فروشندگان نیز درخواست مشاوره داشته باشید.

در زمان بررسی برای یک میز مدیریت مواردی که بایستی در نظر گرفته شود این موارد است:

*خواسته ها و نیازهای شخص از میز مدیریت

*ابعاد و اندازه های فضای اداری مد نظر

*بودجه اختصاصی برای خرید میز مدیریت

*مدل میز مورد نظر

 

میز کارشناسی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کارشناسی مناسب نیک نگاران

در سازمان و شرکتها میز کارشناسی یکی از میز هایی است که در رده میانی میز ها قرار میگیرند.میز کارشناسی  نسبت به میز مدیریت دارای ابعاد کوچک تر و به نسبت میز کارمندی ابعاد بزرگتری است.

کارشناسان به دلیل اینکه از افراد میانی و خلاق در سازمانها و شرکتها می باشند که بایستی نیازهای آنها تامین شود.

یکی از این نیازها میز کارشناسی مناسب برای آنهاست.میز کارشناسی باید به صورتی باشد که خیلی سنگین نباشد و جابه جایی میز به صورت راحتی امکان پذیر باشد.

ابعاد میز کارشناسی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کارشناسی نیک نگاران

طول میز کارشناسی معمولا بین ۱۶۰ CM تا ۱۸۰ CM

عرض میز کارشناسی معمولا بین ۸۰ CM تا ۹۵ CM

ارتفاع میز کارشناسی معمولا بین  ۷۵ CM تا ۸۵ CM

 

میز کارشناسی مناسب:

کارشناسان جزئ سرمایه های سازمانها و شرکتها هستند و سلامت آنها بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به اینکه کارشناسان بیشتر زمان خود را پشت میزشان میگذرانند میز مناسب اهمیت خود را نشان میدهد.معمولا میز های کارشناسی دارای کشوها و قفل های متناسب با میز است.

میز کارشناسی معمولا به دو صورت میز کارشناسی ساده و میز کارشناسی ال دار می باشد.

میز کارشناسی بایستی دارای فایل و همچنین کشوهای قفل دار باشد،تا مدارک و لوازم درون آنها قرار بگیرد.صفحه میز کارشناسی باید محکم باشد از لحاظ مقاومت توانایی تحمل فشارهای وارد شده را داشته باشد.

زمانی که میز کارشناسی میخواهد جانمایی شود بهتر است یک فضای خالی ۱۰۰CM تا ۱۲۰CM پشت میز جهت قرار گرفتن صندلی اداری و تردد در نظر گرفت.

رنگ میز کارشناسی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کارشناسی نیک نگاران

میز کارشناسی معمولا با استفاده از ام دی اف تولید میشود و با توجه به اینکه ام دی اف دارای تنوع رنگ است،برای انتخاب رنگ انتخاب آزاد است و شخص میتواند به راحتی رنگی را که مناسب با دکوراسیون فضای موجود و یا رنگ صندلی کارشناسی هماهنگ کنند.

 

میز کارمندی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کارمندی ساده نیک نگاران

بیشترین افراد یک سازمان و شرکت معمولا کارمندان تشکیل میدهد و به همین دلیل در بسیاری از سازمانها امکان اینکه هر کارمند یک اتاق داشته باشد میسر نیست.

به همین دلیل معمولا در هر اتاق تعدادی کارمند کار میکنند که بایستی در اتاق ها میزهایی متناسب با فضای موجود و نوع کارهای کارمندان در نظر گرفته شود.

میز کارمندی معمولا از لحاظ اندازه جز کوچک ترین میز ها می باشد.

 

ابعاد میز کارمندی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
ابعاد میز کارمندی نیک نگاران

طول میز کارمندی معمولا بین ۱۲۰ CM تا ۱۸۰ CM

عرض میز کارمندی معمولا بین ۷۰ CM تا ۹۰ CM

ارتفاع میز کارمندی معمولا بین  ۷۵ CM تا ۸۵ CM

فضای که باید میز کارمندی در آن قرار میگیرد بسیار در ابعاد و اندازه میز تاثیر گذار است.

برای آنکه کوچک بودن میز اداری باعث به وجود آمدن مشکلات برای کارمند نشود بهتر است کمد و فایل هایی  را برای قرار دار دادن لوازم و مدارک در نظر گرفته شود تا هم از سردرگمی و شلختگی میز و اتق کارمندی جلوگیری کرد.

قیمت میز کارمندی:

قیمت میز کارمندی میتواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد.

یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین ها ها میتواند جنس و متریال استفاده شده در میز کارمندی باشد،هر چه متریال و مواد بهتری برای ساخت میز استفاده شود قطعا بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد.

مسئله دیگر ابعاد و اندازه میز است،که هر چه میز کارمندی بزرگتر باشد به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است. و مورد دیگر یراق الات مورد استفاده در میز است.

طرح میز کارمندی نیز جزئ عوامل قیمت گذار بر روی قیمت است.هر چه طرح ساده تر باشد قیمت میز کارمندی ارزان قیمت تر ارائه میشود و هر چه طرح میز کاربر تر باشد قیمت بالاتر می رود.

رنگ میز کارمندی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کارمندی نیک نگاران

معمولا برای تولید میز کارمندی از MDF استفتده میشود.و همین امر سبب تنوع رنگ جهت انتخاب میز کارمندی می باشد.به دلیل اینکه در یک اتاق اداری چند میز کارمندی قرار میگیرد بهتر آن است که رنگ میزهای کارمندی با هم هماسان و هم طرح باشد تا اتاق از ظاهر مناسبی برخوردار باشد.

معمولا رنگ میزهای کارمندی باید متناسب با دکور اتاق اداری و صندلی کارمندی باشد.

به خاطر وجود چند میز کارمندی در اتاق بهتر است از رنگهای تیره استفاده نشود و رنگهای روشن استفاده گردد.

 

میز کنفرانس:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز اتاق کنفراس نیک نگاران

میز کنفراس زیر مجموعه مبلمان اداری است .

میز کنفرانس جزئ لوازمی است که برای هر شرکت و سازمان ضرورت دارد.زیرا در سازمانها و شرکتها مسلما جلسات متعددی برگزار میگردد.

این برگزاری این جلسات نیازمند یک فضای مناسب برگزای کنفرانس است.

میز کنفرانس همان گونه که از اسم آن مشخص است،در یک مکان مشخص و معین برای اموری که در ارتباط با جلسات کاری،مذاکره،گفتگو های کاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مهم ترین اجزائ تشکیل دهنده سالن کنفران،میز و صندلی کنفرانس می باشد،صندلی کنفرانسی مکمل میز کنفرانسی است.

میز کنفرانسی علاوه بر اینکه بایستی هماهنگ با دکوراسیون اتاق کنفرانس باشد،باید حس راحتی و آرامش را نیز به شخص القا کند.

 

انواع میز کنفرانس:

اگر شما به دنبال خرید یک میز اتاق کنفرانس هستیید،باید به نیازها و خواسته هایی که از میز و دارید توجه کنید.

زیرا میز کنفرانس دارای طرح ها و مدلهای متنوعی است که هر کدام از انها میتواند مناسب یک فضا باشد.

انواع میز کنفرانس و صندلی کنفرانس جزئ لاینفک سالن کنفرانس است که میتواند مدل های مختلفی است.

میز کنفرانس ساده

میز کنفرانس U  شکل

میز کنفرانس خطی

میز کنفرانس پیشخوان دار

میز کنفرانس بیضی

میز کنفرانس گرد

جنس میز کنفرانس:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کنفرانسی نیک نگاران

میز کنفرانس معمولا با استفاده از MDF تولید میشود.با توجه به اینکه صفحه میز کنفرانس معمولا بزرگ است بایستی برای ساخت و تولید آن دقت شود.

برای ساخت میز کنفرانس از ام دی اف ۱۶ میل،۲۵ میل و یا ۳۲ میل استفاده میشود.صفحه میز باید از استحکام بالایی برخوردار باشد.

صفحه میز کنفرانس میتواند به صورت یک تکه و برش CNC انجام شود و یا اگر میز کنفرانس بسیار بزرگ است متناسب با ابعاد میز برش خورده شود.

بعضی دیگر از میز های کنفرانس به صورت دو نفره تولید میشود و این میزهای دو نفره را در کنار هم چینش میدهد و میز نهایی اماده می شود.

رنگ میز کنفرانس:

 

با توجه به اینکه میز کنفرانس به صورت معمول از MDF تولید میشود،انتخاب رنگ بهتر و بیشتری میتوان داشت که رنگ میز متناسب با دکوراسیون اتاق کنفرانس و صندلی های کنفرانس انتخاب شود.

 

رنگ میز کنفرانس معمولا رنگ در تضاد با دکور اتاق کنفرانس و همسان با صندلی کنفرانس انتخاب می شود.

میز کار گروهی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز کار گروهی نیک نگاران

میز گروهی را میتوان یکی ازمدرن ترین میز های امروزه در بازار نام برد.

به زبان ساده میز گروهی به میزی گفته میشود که بتواند هم زمان فضای مناسبی را برای استفاده چند نفر فراهم نماید.

این گونه از میز ها بیشتر برای شغل هایی است که با کامپیوتر درگیرهستند مورد استقبال قرار گرفته است.

مزایای میز گروهی:

اگر از میزهای گروهی به صورت درست و به جا استفاده شود،این میزها دارای مزایای بسیاری را میتوانند برای کسب و کار ایجاد کنند.

یکی از مزیت های میز گروهی این است که صرفه جویی در فضا را ایجاد میکند تا امکان استفاده کارمندان بیشتر را در فضایی کمتر و کوچک تر فراهم کند.

دومین مزیت های میز گروهی تعامل بین کارکنان  است که باعث راندمان بهتر و سرعت بالا در انجام کارها می باشد.

خیلی از موارد مشورت و گفتگو در ارتباط با مسایل میتواند بسیار راهگشا و مثمر ثمر باشد.

سومین مزیت میز گروهی این است میتوان کنترل بیشتر بر روی فضا داشت و ارتباط بهتر و بازتری برای کارکنان و مدیران فراهم میکند.

چهارمین مزیت میز های گروهی این است که یک سری از لوازم و تجهیزات مانند دستگاه فکس،دستگاه پرینت،اسکنر) به صورت مشترک استفاده میشود و همین امر سبب کاهش هزینه ها می شود.

معایب میز گروهی:

در کنار مزایای این گونه میزها،میز گروهی میتواند سبب ساز یک سری چالشها را سبب شود.که اگر میز گروهی در فضای مناسب و جهت کار مناسب استفاده شود این چالش ها به حداقل ممکن می رسد.

همهمه و کاهش تمرکز کارکنان میتواند از معایب این گونه میز ها باشد.

به همین دلیل بسیار حائز اهمیت است که برای چه کاری میز گروهی استفاده شود.کاهش حریم خصوصی کارکنان جزئ عیوب این گونه میزها است.

شما تصور کنید برای قسمت فروش از این میز استفاده شود!قطعا همهمه زیادی ایجاد میشود که راندمان کار را بسیار پایین می آورد.

رنگ میز گروهی:
راهنمای جامع خرید میز اداری
میز گروهی نیک نگاران

برای تولید میز گروهی معمولا از ام دی اف استفاده میشود و با توجه به تنوع رنگ در ام دی اف میتوان انتخاب آزادی در این زمینه داشت.

برای اینگونه میزها بهتر است از رنگها روشن و ارام بخش استفده کرد.این انتخاب رنگها بهتر است متناسب را دکوراسیون فضای موجود باشد.

قیمت میز گروهی:

قیمت میز گروهی بسیار به طرح میز و همچنین ابعاد و اندازه ها ی میز بستگی دارد.

طرح میز گروهی میتواند به صورت خطی باشد،به صورتی که کارکنان رو به روی هم قرار میگیرند که با پارتیشن های کوتاهی این میزها از هم مشخص میگیرند.هر چه ابعاد این میز ها بیشتر باشد مسلما قیمت این میز ها افزایش پیدا میکند.

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا