میز کنفرانس مدل کاریان

میز کنفرانس

میز کنفرانس مدل کاریان:

برای برگزاری یک جلسه و گفتگو یک فضای مناسب که با تجهیزات استاندارد تجهیز شده باشد مورد نیاز است.میز کنفرانسی لازمه هر سالن کنفرالنس است.میز و صندلی کنفرانسی جزء لاینفک سالن کنفرانس میباشد.ابعاد و اندازه  متاثر از ابعاد فضای در نظر گرفته شده و همچنین شرایط و میانگین تعداد نفراتی که معمولا در جلسات حضور پیدا میکنند در نظر گرفته میشود.بایستی انتخاب این موارد با دکوراسیون سالن کنفرانس هماهنگی داشته باشد تا زیبایی در کنار کارایی قرار بگیرد.

میز کنفرانسی کاریان بهتر است در فضای بزرگی قرار بگیرد.این مدل با توجه به طراحی که دارد نیازمند فضای بیشتری است.به دلیل فضای خالی که بین دو صفحه میز وجود دارد.یکی از بارزترین نکات مثبت این مدل میز پذیرایی آسان و راحت از شرکت کنندگان است.اگر فضای در نظر گرفته شده مناسب باشد هیچ محدودیتی برای ظرفیت تعداد نفرات وجود مدارد.میز کنفرانس تمام MDF  کاریان جز میز های U شکل است .

میز کنفرانس کاریان امکان تولید برای ۱۰ نفره،۱۲ نفره، ۱۴ نفره و بیشتر را دارد. این مدل میز با استفاده از ام دی اف ۱۶ میل و ۲۵ میل ساخته میشود.رنگ آن میتواند به انتخاب خریدار باشد،که معمولا متناسب با دکوراسیون سالن انتخاب میگردد.قبل از هر گونه اقدامی با توجه به فضای موجود طرح های اولیه توسط شرکت به خریدار ارائه میگردد .بعد از تایید طرح نسبت رنگ و جزییات،دستور ساخت  به کارخانه ارسال میشود.

تخفیفات ویژه:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید، میز و صندلی اداری و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.اگر بودجه در نظر گرفته شده برای خرید محدود است ، میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

‫53 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا