پارتیشن اداری دو جداره ۱۰۱

نصب پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دو جداره ۱۰۱:

امروزه دیگر دکوراسیون داخلی بسیار دارای حائز اهمیت گردیده و در این بین نمی توتن از نقش پارتیشن را نادیده گرفت.

پارتیشن نقش بسزایی در دکوراسیون اداری داشته و علاوه برافزایش کارایی فضای اداری،اگر به صورت صیحیح انجام شود بر روی زیبایی محیط تاثیر بگذارد.این مدل از پارتیشن ترکیبی از ام دی اف و شیشه میباشد.و رنگ ام دی اف با توجه به دکوراسیون موجود و یا نظر خریدار انجام میشود.

پارتیشن اداری جهت جدا کردن در فضاهای اداری مورد استفاده قرار میگیرند و مانند دیوار عمل میکنند(اما دیوار های موقت) پارتیشن بندی یکی از بخش های مهمی است که باید به آن توجه شود.

انتخاب پارتیشن اداری مناسب میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی فضایی اداری داشته باشد.پارتیش های اداری انواع مختلفی دارد،پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره.که هرکدام از اینها هم خود زیر مجموعه هایی دارند

پارتیشن دو جداره:

پارتیشن دو جدارهاز بهترین مدل ها هستند که در فضاهای اداری کاربرد های فراوانی دارند،پارتیشن های دو جداره به میتواند به صورت پارتیشن mdf ،پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن شیشه باشد.

هر کدام از این موارد میتواند در فضاهای مناسب خود قرار گرفته و ظاهر زیبایی را به فضا هدیه دهد.

امروزه دیگر فضای محیط اداری به صورت فلت و خام هستند و با پارتیشن از هم تفکیک میگردند.دیگر اتاق های کوچک با دیوارهای گچی و چند میز کوچک برای افراد قابل قبول نیست و محیط اداری متناسب با کاری که انجام میشود با پارتیشن دو جدار و یا تک جداره تفکیک میشود.

نصب پارتیشن اداری نیز از مواردی است که بسیار حاتز اهمیت می باشد. اجرای پارتیشن اداری باید توسط نصابهای حرفه ای صورت بگیرد،در غیر این صورت میتواند مشکلاتی را به وجود بیاورد و دردسر ساز شود که مهم ترین آن عدم امنیت آن است.

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید، مبلمان اداری،پارتیشن اداری ،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.اگر بودجه در نظر گرفته شده برای خرید محدود است .

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

‫22 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا