برای خرید میز کارمندی مناسب به چه نکاتی دقت کنیم؟!

میز کارمندی مناسب

بدون تردید یکی از مهم ترین بخش های مبلمان اداری در هر شرکت و یا سازمان میز کارمندی می باشد که باید در تهیه آن نهایت دقت صورت بپذیرد.
آرامش کارکنان در هر سازمانی میتواند بر راندمان کاری انان تاثیر بسیار داشته باشد،که خود این قضیه میتواند تضمین موفقیت سازمان مربوطه باشد. باید اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد.

به چه نکاتی در میز کارمندی باید توجه کرد؟!

نیروی کار هر سازمان را میتوان بزرگترین سرمایه آن سازمان دانست و مسلما برای آرامش این سرمایه مهم باید تدابیری اند یشید و نهایت دقت را به کار گرفت.میزکارمندی mdf متداول ترین و رایج ترین نوع میز کارمندی می باشد.هر چقدر در خرید  دقت شود بهتر است زیرا میز کارمندی مناسب میتواند سطح شرکت شما را به نمایش بگذارد و همچنین بر روی کار کارمندان تاثیر مستقیم بگذارد.

مورادی که باید در زمان تهیه و خرید  توجه کرد رنگ ،ابعاد و اندازه ،قیمت ،مدل  و کیفیت و متریال استفاده شده  می باشد.

مکان قرار گرفتن میز کارمندی:

میز کارمندی باید به صورتی قرار بگیرد که فرد مافوق امکان کنترل کردن کارکنان را داشته باشد.به همین منظور باید  به صورتی چینش شوند که این امر میسر باشد.میز باید متناسب با وظایف و کارهای محوله به افراد باشد،و اگر با توجه به نوع کار  نیاز به فضای بیشتری دارد باید این امکان را فراهم کرد و  با ابعاد بزرگ تری را در اختیار قرار داد.همچنین برای نظم و ترتیب بیشتر میتوان کشو ها و فایل هایی را به  اضافه کرد.کیفیت بسیار مهم می باشد زیرا انتخاب با کیفیت بالا میتواند سازمان را تا سالها از دغدغه فکری خرید مجدد  بی نیاز کند.زیرا اگر  با کیفیت مناسب نباشد ظاهر میز و کارایی میز زیر سوال می رود و باید در فکر خرید مجدد بود.

ابعاد و اندازه میز کارمندی

ابعاد و اندازه از مواردی است که در زمان خرید باید به آن توجه گردد.مثلا اگر اتاق کوچک است باید متناسب با آن یک میز اداری با ابعاد کوچک تر تهیه شود و بهتر است همراه با کشو باشد تا از به هم ریختگی جلوگیری شود.با توجه به آنکه امروزه در همه مشاغل استفاده از کامپیوتر نیاز است بهتر است میز کارمندی مناسب تولید شود و برای حرکت موس و فضای مناسب به آن دقت شود.

به دلیل اینکه افراد شاغل حداقل ۸ ساعت کار را در پیش دارد و یک سری لوازم شخصی همراه خود دارد بهتر است برای این مسله فایل یا کشو مناسبی برای لوازم اشخاص در نظر گرفت.و همچنین برای جلوگیری از کمردرد به دلیل استفاه مستمر بهتر است ابعاد مناسب باشد.استانداردهایی برای این امر تعریف شده که طول  حداقل ۱۲۰cm و عرض آن حداقل ۶۰cm باشد.که مناسب ترین ابعاد ۱۶۰cm * 80cm می باشد.

 

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا