اجرای پارتیشن اداری چه نقشی در فضای کاری دارد؟!

پارتیشن اداری

امروزه دکوراسیون داخلی بسیار دارای حائز اهمیت گردیده و در این بین نمی توان از نقش پارتیشن را نادیده گرفت که نقش بسزایی در دکوراسیون اداری دارد.این نقش کلیدی علاوه برافزایش کارایی فضای اداری،اگر به صورت صیحیح انجام شود بر روی زیبایی محیط تاثیر بگذارد.

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری مناسب

 جهت جدا کردن در فضاها مورد استفاده قرار میگیرند و مانند دیوار عمل میکنند،(اما دیوار های موقت)پارتیشن بندی یکی از بخش های مهمی است که باید به آن توجه شود.انتخاب پارتیشن بندی مناسب، میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی فضایی اداری داشته باشد.پارتیش های اداری انواع مختلفی دارد،پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره.که هرکدام از اینها هم خود زیر مجموعه هایی دارند.

پارتیشن دو جداره:

پارتیشن اداری
پارتیشن دو جداره

پارتیشن های دو جداره:

 در فضاهای اداری کاربرد های فراوانی دارند،پارتیشنهای دو جداره  به صورت mdf ، آلومینیوم، شیشه ای  میباشد. که هر کدام از این موارد میتواند در فضاهای مناسب خود قرار گرفته و ظاهر زیبایی را به فضا هدیه دهد.

امروزه دیگر  محیط  های اداری به صورت فلت و خام هستند و با پارتیشن از هم تفکیک میگردند.دیگر اتاق های کوچک با دیوارهای گچی و چند میز کوچک برای افراد قابل قبول نیست و محیط اداری متناسب با کاری که انجام میشود تفکیک میشود.

 ابعاد و ارتفاع های متفاوتی، تولید و نصب می شود که هم میتواند به صورت دو جداره بلند و هم دو جداره کوتاه باشد،که این مسله متناسب با فضای موجود و همچنین کارایی می باشد.

پارتیشنها  غالبا از جنس MDF است دارای تنوع رنگی است که این تنوع رنگ میتواند در دکوراسیون اداری بسیار تاثیر گذار باشد.

پارتیشن بندی
پارتیشن دو جداره

 هماهنگی بین میز،کتابخانه،کمد،دیوار،و پارتیشن ها میتواند محیط مناسبی را رای کارکنان فراهم کند و کارایی آنان را افزایش دهد.به همین دلیل انتخاب یک رنگ مناسب بسیار حائز اهمیت است.در محیط های اداری در هر قسمت یک فعالیت مشخص صورت میگیرد تفکیک آنها  نظم و ترتیب فضا را بیشتر میکند .پارتیشن های اداری دو جداره ، می تواند به صورت ثابت و به صورت متحرک باشد.

که فضا و ابعاد در این زمینه بسیار مهم است اگر ارتفاع بسیار بلند باشد  به صورت ثابت  و او برای نصب باید هم از دیواره ها ساپورت گرفته شود و هم از سقف.برای قسمت هایی از محیط که اتاق کار، محسوب نمیشود به صورت متحرک نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

پارتیشن
پارتیشن بندی

پارتیشن تک جداره:

پارتیشن تک جداره نیز بهتر است که به صورت نصب شده باشد.پارتیشن  این قابلیت را دارد که متصل به میز و یا متصل به کمد باشد،به صورتی که پارتیشن قسمتی از میز اداری و یا کمد و حتی فایل  باشد و به هم چسبیده شده باشند.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا