چرا صندلی تاشو سینمایی مهم است؟!

صندلی تاشو سینمایی

چرا صندلی تاشو سینمایی مهم است؟!

چگونه وجود فیلم های سینمایی بلند زمینه ساز تولید صندلی های سینمایی راحت شده اند؟!

صندلی های سینما از سال ۱۸۹۰ توسط یک طراح متفکر در اروپا ساخته و در سینماها و مکانهایی که فیلم و تئاتر در آن نمایش داده میشد مورد استفاده قرار گرفت.

صندلی های تاشو سینمایی با کمک تخته های سه لایه خم شده صنعتی مرهون انتقلاب صنعتی قرن نوزدهم میباشد. اواخر قرن نوزده و همچنین اوایل قرن بیستم دورانی بود که با تغییراتی بسیار بزرگ و بنیادی در زندگی بشریت بود. دورانی که تلفن ، برق و … به وجود امد.

در ابتدا طرح صندلی های سینما بسیار ساده تر بود و راحتی صندلی های سینما امروزه را نداشت، در آن زمان صندلی ها دارای انحنا های کمتر و در کنار آن بدور از ارگونومیک بود.

صندلی ها در اواخر قرن نوزدهم بیشتر با استفاده از تخته های سه لایه هایی که بر قابهای چدنی قرار میگرفت ساخته میشد. و روکش صندلی ها با استفاده پارچه مخمل ، چرم صورت میگرفت که با الیاف پنبه ای و الیاف نارگیل پر میشد. که در آن دوران با قیمت های نسبت گران عرضه میشد.قطعا امروزه این نمونه از صندلی های سینما با این متریال برای شما قابل قبول نیست.

کیفیت صندلی های سینما

امروزه صندلی های سینما با استفاده از فوم های سرد با ارتجاع مناسب که با چرم های صنعتی و همچنی پارچه های با کیفیت روکش میشوند و با استفاده از مکانیزم های مناسب برای صندلی ها استفاده میشود.

صندلی های سینما با کیفیت بالا که لذت بردن از فیلم ها رو دو چندان میکند.تصور کنید که شما برای دیدن یک فیلم سینمایی که محبوب شما است به اتفاق خانواده به سینما میروید.یک مبلمان سینمایی معمولی  بنشینید از دیدن فیلم لذت میبرید یا اینکه بر روی یک صندلی سینمایی تاشو با فوم های راحت و همراه با پشتی مناسب که به همراه دسته های جالیوانی مناسب که بتوانید پاپ کورن خوشمزه ای را که همراه خود دارید بر روی آن بگذارید و نهایت لذت را از دیدن فیلم با عزیزانتان  ببرید.

پس این نتیجه را میگیریم که برای تکمیل کردن یک حس و حال خوب در زمان دیدن فیلم مورد علاقه صندلی سینما بسیار تاثیر گذار است

علاوه بر کیفیت مبلمان سینمایی باید نکاتی دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرد از جمله فاصله میان صندلی ها ، فاصله ردیف صندلی ها ، ارتفاع پشتی  صندلی ها و همچنین شماره بندی صندلی ها.

شماره بندی صندلی ها میتواند در زمانی که تماشاچی ها به دنبال صندلی و جایگاه که باید بنشینند را راحت تر پیدا کننند و نظم سالت هر چه بیشتر رعایت میشود و این در ارامش تمتشاچی ها بسیار موثر است.

از این حیث تولید کننده مبلمان سینمایی وظیفه سنگینی بر دوش دارند و باید تمام تلاش و همت خود را به کار بگمارند و صندلی های را تولید و عرضه کننده که استفاده کنندگان از آن نهایت لذت را برده و ساعات خوشی را بر روی آن سپری کنند. شرکت نیک نگاران با سالها تجربه در این زمینه توانسته نظر خریداران را تامین نماید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا