میز تریبون و هیات رئیسه ۱۰۲T

میز تریبون و هیات رئیسه ۱۰۲T

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

میز تریبون و هیات رئیسه ۱۰۲T :

تریبون یک لفظ فرانسوی است که به معنای سکو و منبر می باشد.این لغت فرانسوی سالیان است که وارد زبان فارسی شده و در زبان فارسی به کرسی سخنرانی تعریف شده است.میز تریبون به نام های مختلفی از آن یاد میشود،مثلا میز سخنرانی،تریبون جایگاه،میز جایگاه و غیره…

کاربرد میز تریبون:

میز تریبون  معمولا در سالن هایی که کاربری  همایش دارند استفاده می شوند ، البته در سالن های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله سالن های سخنرانی و … و جدیدا در مساجد و حسینه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، که شخص سخنران پشت میز تریبون قرار گرفته و به ایراد سخرانی میپردازد . میز تریبون معمولا دارای یک صفحه رویی می باشد که شخص سخنران بتواند متن سخنرانی و یا لب تاب و یا وسیله های دیگر که در زمان سخنرانی مورد نیاز دارد قرار دهد.در بعضی از میز تریبون ها به صورت دو صفحه ساخته میشود.

میز هیات رئیسه معمولا در کنار میز تریبون قرار می گیرد ، و معمولا به صورت دو نفره ، ۳ه نفره ، چهار نفره و نهایتا ۵ نفره ساخته می شوند ، و افرادی پشت آن می نشینند بیشتر حالت نظارتی و یا قضاوتی دارند .

جنس میز تریبون و هیات رئیسه:

میز تریبون و میز هیات رئیسه با متریالهای مختلفی ساخته میشود که رایج ترین آنها از جنس چوب و MDF می باشد.تا چند سال پیش اکثرا میز تریبون چوبی مورد استفاده قرار میگرفت اما با توجه به قیمت بالای این نوع متریال در سالهای اخیر میز تریبون ام دی اف توانسته جایگاه خود را پیدا کند.امروزه در سالنهای همایش و سالن اجتماعات میز تریبون MDF بر روی سن خودنمایی میکند.روی سن سالن همایش و سالن اجتماعات معمولا میز تریبون(میز سخنرانی) و میز هیات ریسه قرار میگیرد.میزهای تریبون  دارای طرح ها و رنگ های  متنوعی می باشد.تریبون های تولید شده در شرکت نیک نگاران علاوه بر زیبایی با رعایت استانداردهای لازم ،دارای کارایی بالایی می باشد.تا سخنران که پشت تریبون سخنرانی قرار میگیرد بتواند با آرامش و تمرکز سخرانی خود را پیش ببرد.

میز تریبون  ۱۰۲T:

میز تریبون و میز هیات رئیسه ۱۰۲ با استفاده از mdf ساخته شده که این نوع از تریبون سخنرانی دارای دو صفحه می باشد که فرد سخنران بتواند لوازم همراه خود را روی صفحات قرار دهد.برای میز سخنرانی میتوان میکروفون  نصب کرد و در قسمت هایی از تریبون میتوان داکتهایی جهت رد کردن و نظم دادن به کابل های میکروفون در نظر گرفت.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا