میز گروهی M- 405

میز گروهی M- 405

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران تولید کننده مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و اجرای دکوراسیون اداری، محصولات تولید شده خود را در زمانهایی از سال با فروش شگفت انگیز که با تخفیفات ویژه همراه است به بازار عرضه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

برای اطلاع از زمانهای ارائه تخفیف میتوانید با مشاورین و یا کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

 

میز گروهی M- 405:

میز کار گروهی از به روز ترین و مدرن ترین میز های  اداری است که در سال های اخیر در محیط های اداری مورد استقبال قرار گرفته است و بسیار پر کاربرد می باشد . به زبان ساده میز گروهی به میزی است که همزمان برای استفاده  همزمان چند نفر یک فضای مناسبی را فراهم می کند . این مدل از میز های اداری  معمولا جهت حرفه های است که تعامل و همکاری در بین آن ها دارای اهمیت فراوان است .

در سازمانها و شرکتهای بزرگ، معمولا برای کارکنان که کارها و وظایف محوله شان مشابه است بهتر است ، میز های گروهی مورد استفاده قرار  گیرند.که هم تامل بیشتری با هم داشته باشند، و هم اینکه در استفاده از تجهیزات بهینه می شود . هم اینکه کابلهای تلفن و همچنین کابلهای مربوط به کامپیوترها آسان تر و مرتب تر کشیده شود.میز گروهی بهتر است با یک سری دیوایدر از هم جدا گردند تا اختلال و مشکل در انجام کارها به وجود نیاید.بیشتر مناسب شغل هایی در زمینه  خبری ، طراحی ، مشاوره و … است

مزایای میز گروهی :

اگر از میز های گروهی به صورت درست و به جا استفاده شود،این میزها دارای مزایای بسیاری را می توانند برای کسب و کار ایجاد کنند . یکی از مزیت های میز گروهی این است که صرفه جویی در فضا را ایجاد میکند تا امکان استفاده کارمندان بیشتر را در فضایی کمتر و کوچک تر فراهم کند.دومین مزیت های میز گروهی تعامل بین کارکنان  است که باعث راندمان بهتر و سرعت بالا در انجام کارها می باشد .

لازم به ذکر است که این نمونه را نمی توان برای هر شغلی استفاده کرد.کارهایی که نیازمند آرامش و تمرکز بالاست ، میز کارگروهی نمی تواند گزینه مناسبی باشد .

این میز مناسب و کاربردی  در عین حال زیباست.که با استفاده از MDF درجه یک تولید میشود.و به صورت ۴ نفره ، ۶ نفره  و ۸ نفره قابلیت تولید دارد  و برای هر کدام از میز ها یک  فایل ۲ کشو  یا ۳ کشو در نظر گرفته می شود . میز هایی که در رو به روی هم قرار می گیرند  توسط دیوایدر از هم جدا شده تا فضای خصوصی مناسبی در اختیار کارکنان ایجاد کند.این مدل  میتواند با توجه به درخواست خریدار تغیراتی در آن صورت بگیرد.

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا