خرید میز اداری و ویژگی هایی که باید به آن توجه شود !!

خرید میز اداری

خرید میز اداری و ویژگی هایی که باید به آن توجه شود !!

در زمان تجهیز دکوراسیون اداری و یا جهت بازسازی قبل از انجام هر کاری بهتر آن است که یک طراحی اصولی انجام شود تا از فضا بتوان نهایت استفاده برده شود . هر کدام از تجهیزات اداری در جای خود از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما از مهم ترین تجهیزات اداری می توان به میز اداری و صندلی اداری اشاره کرد . در واقع می توان گفت خرید میز اداری را یک کار ساده و راحت نیست . و باید در زمان انتخاب بسیاری از عوامل را در نظر گرفت ، به گونه ای که باید یک میز انتخاب شود که نیازهای شخصی که می خواهد از آن استفاده کند را برطرف نماید .

قبل از هر چیز باید بدانیم که چه گزینه های را در اختیار داریم و متناسب با فضا و همچنین سبک کاری که سازمان دارد بهترین انتخاب را داشته باشیم .

طرح و جنس میز اداری

خرید میز اداری مناسب می تواند یک حس خوشایند ، همراه با راحتی و آرامش را به دنبال داشته باشد . یکی از مهم ترین مسایل این است که میزی را که انتخاب میکنیم با فضای کاری که در آن قرار می گیرد هم خوانی داشته باشد . فرقی هم ندارد ، چه در حال بازسازی و تغییرات محیط کارتان هستید و چه در زمان تجهیز آن .

در هر حال باید شما به نیازهایی که دارید واقف باشید و بدانید چه نوع میزی می تواند برای شما مناسب باشد . ابعاد و اندازه میز باید با فضای شما هماهنگ باشد ، مثلا اگر میز کوچک در یک فضای بزرگ ظاهری نا مناسب دارد . در مقابل انتخاب یک میز خیلی بزرگ برای محیط کوچک علاوه بر اینکه شاید برای شخص مشکل ساز باشد ، باعث حیف شدن بودجه تان می شود . زیرا یکی از عواملی که بر روی قیمت میز اداری تاثیر می گذارد ابعاد آن است .

میز ها می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود  ، مثلا میز اداری چوبی ، میز اداری ام دی اف ، میز اداری شیشه ای و غیره که قدرت انتخاب بالایی را برای خریدار به ارمغان می آورد .

رنگ میز اداری خود نیز می تواند از موارد بسیار با اهمیتی باشد که در زمان خرید میز اداری مورد توجه قرار بگیرد . رنگ میز ه باید متناسب با دکور آن باشد و یک هارمونی ایجاد گردد .

 

میز اداری مستطیل:

از رایج ترین طرح میز های اداری می توان به میز اداری مستطیل شکل اشاره نمود . این طرح از میز ها نسبت به مدل های دیگر بسیار پر فروش تر بوده و با استقبال خریداران مواجه بوده است . میز مستطیل شکل با توجه به ظاهری که دارد با همه مدل دکور می تواند هماهنگ شود ، سطح صاف و بدون شکست آن سبب شده که از دیر باز در طراحی ها از آن استفاده گردد . اکثریت خریداران مشتاق این هستند که فضای کاری خود را با این سبک از میز ها تجهیز کنند . لازم به ذکر است که میز های مستطیل شکل خود دارای طرح های بسیار زیادی است .

پایه میز اداری

یک از مواردی که می تواند باعث متفاوت دیده شدن میز ها گردد پایه های آن است ، که بر روی ظاهر محیط کاری تان بسیار تاثیر گذار است . پایه ها می تواند در جنس و طرح های متفاوتی در بازار وجود داشته باشد .

پایه بازویی

یک از انتخاب هایی که برای خریدار وجود دارد پایه هایی است که به صورت بازویی می باشد و در کنار استحکام بالای آن ، فضایی که زیر میز به وجود می آید بسیار بیشتر است و شخص قدرت حرکت بیشتر را دارد .

پایه میز با تنظیم ارتفاع :

یک از پایه هایی که هم بسیار جذاب و هم کاربردی است پایه های با تنظیم ارتفاع است ، که همین موضوع سبب می شود در زمان نشستن و استفاده از میز ، بتوانید که ارتفاع آن را تنظیک کنید که در ارتباط با مسائل سلامتی و راحتی بسیار مفید است .

 

کمد و فایل میز ها

از موارد بسیار مهم در زمان انتخاب و خرید میز اداری این است که فضا های مناسبی را به جهت قرار دادن لوازم و وسایل جانبی که در محیط های کار وجود دارد و یا حتی لوازمی که هر یک کارکنان و کارمندان به صورتی شخصی از آن استفاده می کنند و باید یک فضای خصوصی و مناسب را داشته باشند . این فضاها را می توان با استفاده از کمد ها و فایل هایی که متصل به میز اداری است پوشش داد . این کمد و فایل ها می تواند در نظم و انضباط محیط کاری بسیار موثر باشد .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا