صندلی آموزشی مدل ۲۰۲T

صندلی آموزشی مدل ۲۰۲T

تخفیفات شگفت انگیز:

شرکت نیک نگاران البرز با سالها تجربه در زمینه تولید،مبلمان اداری،مبلمان سینمایی و همچنین دکوراسیون اداری محصولات خود را در زمانهای خاصی از سال، با تخفیفات ویژه ارائه میکند.که میتواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه باشد که محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کند.

میتوانید خرید خود را در زمان فروش فوق العاده تهیه نمایید،برای اطلاع از زمان هان جشنواره فروش با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

صندلی آموزشی مدل ۲۰۲T:

روزهای درس خواندمان را در مدرسه و دانشگاه اگر به خاطر بیاوریم،شاید اکثر ما خاطرات خوبی از سختی صندلی های آموزشی و اذیت شدن بر روی صندلی ها نداشته باشیم.

صندلی های چوبی سخت و بدون هیچ تشکچه ای.که زمان به سختی برایمان سپری میشد و مجبور بودیم برای تحمل کردن روی آن جا به جا میشدیم.

اگر در آن زمان صندلی های مناسب تری برای آموزش در نظر گرفته میشد شاید خاطرات بهتری در ذهنمان باقی می ماند.

کاربرد صندلی آموزشی:

برای محیط های آموزشی،صندلی آموزشی بسیار حیاتی بوده و دارای اهمیت بالایی است،کیفیت و استاندارد صندلی آموزشی جزئ مواردی است که باید در زمان انتخاب و خرید صندلی آموزشی نهایت دقت به کار گرفته شود.

در دانشگاه ها،مدارس،مرکز آموزشی و مکانهای بسیاری از این نوع صندلی استفاده میشود.

صندلی آموزشی بایستی به گونه ای طراحی شده باشد که نشستن ساعات متوالی دانشجو و یا دانش آموز را در نظر گرفته که این نسشتن ها با خستگی همراه نباشد.

کیفیت صندلی،ظاهر و قیمت صندلی آموزشی جزئ موارد بسیار مهمی است که میتواند تضمین یک انتخاب و خرید مناسب باشد.

صندلی های آموزشی دارای تنوع بالایی است که امکان انتخاب بهتر و بیشتری به خریدار می دهد.در کنار تنوع مدل صندلی،تنوع رنگ در صندلی ها نیز قابل توجه است.

صندلی آموزشی ۲۰۲ :

صندلی آموزشی مدل ۲۰۲T یکی از پرفروش ترین صندلی های آموزشی می باشد،که با توجه به تشکچه های که در کفی و پشتی آن تعبیه شده نشستن راحتی را برای شخص رقم میزند.

پایه صندلی :

پایه صندلی آموزشی مدل ۲۰۲T با استفاده از  لوله های ۲۵ * ۱/۱۵  که به صورت رنگ کوره ای الکترواستاتیک ضد خش بوده و پایه ها با استفاده از جوش  CO2 به هم متصل شده اند.

دسته صندلی :

برای قسمت دسته آموزشی جنس دسته ها از نوع ABS  درجه یک می باشد که دارای دوام بسیار بالایی می باشد

 

نمای کف و پشت صندلی:

نمای کفی و پشتی صندلی از نوع  پلاستیک پلیمر است.که طرح کف و پشت آن وسط قالب شکل داده شده است. پلاستیک استفاده شده از نوع درجه یک میباشد.

روکش صندلی:

جهت روکش صندلی از  چرم درجه۱( استفاده مکی شود که از ضخامت و کیفیت بالایی برخوردار بوده و دچار تعریق نمی شود و همچنین با استفاده مستمر چرم آن پوسته پوسته نمی شود

 

گارانتی و خدمات پس از فروش:

صندلیها دارای ۲ سال گارانتی و مچنین خدمات پس از فروش به صورت نامحدود زمانی میباشد.

 

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا