چگونه یک میز اداری عالی داشته باشیم؟!

میز اداری ام دی اف

چگونه یک میز اداری عالی داشته باشیم؟!

در محیط کاری یکی از مهم ترین لوازمی که مورد استفاده قرار میگیرد میز اداری و صندلی است ، که میتواند بر روی کارایی و راندمان کاری کارکنان بسیار تاثیر گذار باشد.

به همین دلیل بسیار مهم است که زمان انتخاب میز و صندلی اداری بسیار دقت کنیم ،زیرا کارکنان بزرگترین سرمایه های هر سازمان و شرکت هستند ، و یک مدیر مدبر قطعا برای حفظ سلامتی بزرگترین سرمایه های خود از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.

ایا از میز کار خود ناراضی هستید؟! شاید زمان آن رسیده که تغییری ایجاد کنید و یک اتفاق خوب را رقم بزنید!

با توجه به اینکه کارکنان بیشتر ساعات روز را در محیط کاری خود سپری میکنند، آسایش ،امنیت ، کیفیت میخواهند ، زمانی که مدیریت این موارد را برای کارکنان فراهم کند ، آثار شگرفی خواهد دید و چه در کوتاه مدت و چه بلند مدت نتایج این اسایش را در راندمان کار کارمندان خود خواهد دید.

بسیار مهم است ،هم از نگاه کارکنان و هم از نگاه ارباب رجوع قطعا در محیط کاری، مبلمان اداری

زیبا بودن مبلمان اداری مهم است اما بایستی این مبلمان برای کارکنان راحت باشد که اگر راحت نباشد مشکلاتی را به وجود می آورد که میتوان به عدم رضایت کارمندان بوده که تاثیرات منفی بر روی کارکنان خواهد داشت. بهتر است در زمان انتخاب مبلمان اداری از کارکنان نظر سنجی صورت بگیرد که میتواند تاثیر مثبتی بر روی تصمیم گیری مدیر داشته باشد.

کارکنان لوازم راحت و زیبا میخواهند و شما جنس با کیفیت و دوام بالا که در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

امروزه مبلمان اداری دارای تنوع بسیار بالیی است ، چه از لحاظ طرح و چه از لحاظ متریال. که در اینجا به چند نمونه آن اشاره میکنیم.

 

میز  اداری چوبی

برای ساخت میز از انواع چوب ها استفاده میشود که کیفیت های متفاوتی دارند ، چوب های سختی مثل چوب گردو ، چوب بلوط ، چوب ماهون ، چوب گیلاس.

کا در سالهای گذشته در محیط های اداری میز ها از این چوب ها ساخته میشد که بسیاز زیبا و باکیفیت هستند اما به دلیل قیمت بسیار بالای آن استفاده از آن کمتر شده است. امروزه میز های ساخته شده با روکش چوب سخت دارند و کل میز ها از چوب نیستند و روکش ها از تخته خرده چوب ها استفاده میشوند که این موضوع سبب پایین آمدن قیمت میباشد و به تبع آن کیفیت آن نسبت به میز کاملا چوب کمتر خواهد بود.

 

استفاده از چوب در دکوراسیون اداری میتواند بسیار در زیبایی و جلوه گر بودن فضای اداری تاثیر بگذارد و اگر قیمت بسیار بالای این مدل میز ها نبود میتوان میز چوبی را بهترین گزینه برای میز اداری دانست. میز اداری چوبی زیباترین و با کیفیت ترین نمونه میز اداری میباشد.

میز اداری شیشه:

استفاده از شیشه در میز های اداری در سالهای اخیر رونق گرفته است و میتوان از میز های مدرن از آن نام برد.که معایب و مزایای خاص خود را دارند.

میز های شیشه ای هم به صورت تمام شیشه و هم ترکیب با متریال های دیگر در بازار موجود است. که بیشتر در طراحی های جسورانه و خلاقانه از میز شیشه ای استفاده میشود و برای محیط های اداری حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرند یک از معایب میزهای شیشه ای شکننده بودن آنها است که راهکارهایی برای دوام بیشتر آن وجود دارد.

استفاده از شیشه های با میل ضخامت بالا و همچنین سکوریت کردن آنها میتواند شکنندگی آن را کاهش دهد اما همچنان جز میزهای اداری ظریف قرار میگیرد و مناسب هر فضای اداری نمیباشد.

برای اسن میزها برای زیبایی بیشتر از قاب بندی های متنوعی استفاده میشود که میتواند قابهای چوبی و یا قاب های فلزیباشد. که جلوه زیبایی به میز میدهد. میزهای شیشه ای میتواند دررنگهای متفاوت تولید گردد که رنگهای دودی، رنگی و مات اشاره کرد.میز های شیشه ای برای هر محیط حرفه ای میتواند بسیار خیره کننده باشد.

میز اداری ام دی اف

امروزه میبینیم که در اکثر محیط های اداری از ام دی اف بسیار استفاده میشود.میز اداری ام دی اف ، کمد mdf ، کانتر mdf و غیره از دلایلی که ام دی اف را این همه محبوب کرد قیمت مناسب، کیفیت بالا ، تنوع در رنگ ، تنوع در طرح ، زمان اجرای پایین نام برد.

میز  اداری فلزی

در سالهای اخیر استفاد ه از فلز در دکوراسیون اداری و میز اداری بسیار رونق گرفته و بیشتر در طراحی های مدرن مورد استفاده قرار میگیرد و یک گزینه متنوع میباشد.

به دلیل سخت بودن فلز طرح های متنوعی را نمی توان به وجود آورد> که این موضوع را میتوان از نقاط ضعف آن به شمار آورد.استفاده از فلز در طراحی دکوراسیون داخلی میتواند به وجو آورنده یک فضای هنری شود. محیط کاریتان را بسیار گالری هنری کند.

میز فلزی یک از بادوام ترین و ماندگارترین میز های اداری است. و از لحاظ هزینه نسبت به چوب و شیشه متریال ارزان قیمت تری میباشد. میزی که میتوان سالیا متمادی از آن استفاده کرد.

 

میزهای اداری خود گویای خیلی چیزهاست. که میتوان از طریق آن به روحیات، و نگاه مدیران و کارکنان به مسایل را از آن دریافت کرد.زیرا مشتری ها قبل از هر اتفاقی زمان ورود به دکوراسیون اداری و میز های و مبلمان توجه میکنند که خود گویای مطالب مختلفی از تجارت شماست.

هیچ میز اداری، بدون صندلی اداری کامل نیست و برای کامل شدن آن و استفاده بهینه از میز اداری باید صندلی اداری مناسبی را نیز انتخاب کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا