پارتیشن دو جداره مدل ۱۱۱ جدید

خرید پارتیشن چوبی - خرید پارتیشن دوجداره - ساخت پارتیشن دوجداره - سفارش پارتیشن دوجداره

امروزه دیگر دکوراسیون داخلی بسیار دارای حائز اهمیت گردیده و در این بین نمی توتن از نقش پارتیشن را نادیده گرفت. پارتیشن اداری جهت جدا کردن در فضاهای اداری مورد استفاده قرار میگیرند و مانند دیوار عمل میکنند(اما دیوار های موقت).پارتیشن بندی یکی از بخش های مهمی است که باید به آن توجه شود.انتخاب پارتیشن اداری مناسب میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی فضایی اداری داشته باشد.پارتیش های اداری انواع مختلفی دارد،پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره.که هرکدام از اینها هم خود زیر مجموعه هایی دارند .

پارتیشن دو جداره :

پارتیشن دو جداره از بهترین مدل ها هستند که در فضاهای اداری کاربرد های فراوانی دارند.پارتیشن های دو جداره به میتواند به صورت پارتیشن mdf ،پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن شیشه باشد.که هر کدام از این موارد میتواند در فضاهای مناسب خود قرار گرفته و ظاهر زیبایی را به فضا هدیه دهد.امروزه دیگر فضای محیط اداری به صورت فلت و خام هستند و با پارتیشن از هم تفکیک میگردند.

دیگر اتاق های کوچک با دیوارهای 😒 گچی و چند میز کوچک برای افراد قابل قبول نیست  🙄

 

محیط اداری متناسب با کاری که انجام میشود با پارتیشن دو جدار و یا تک جداره تفکیک میشود. 😍

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن اداری مزایای بسیاری دارد که از جمله مزایای پارتیشن اداری می توان به ایجاد تمرکز بیشتر کارمندان اشاره کرد چرا که به وسیله پارتیشن های اداری می توان برای هر یک از کارمندان اتاق جداگانه در نظر گرفت که این امر سبب خواهد شد هیچگاه بین کارمندان صحبتی مشاهده نشود که این امر از حواس پرتی جلوگیری کرده و می تواند بر روند صعودی شرکت تاثیر گذار باشد. یکی دیگر از مزایای پارتیشن اداری شیک و مدرن کردن فضای داخلی اداره می باشد، همچنین می توانید رنگ مورد نظر خود را از میان رنگ های ارائه شده برای پارتیشن اداری انتخاب نموده و بهترین آن را پیاده نمایید.

استعلام قیمت پارتیشن دوجداره از واحد فروش نیک نگاران : تماس 

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۳۲۵۱۳۳۴۶-۰۲۶ و برای ارتباط سریع تر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵ تماس حاصل فرمایید.

‫64 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا